logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet, przypadający zgodnie z porządkiem kalendarza 8 marca, w tym roku w Ośrodku Kultury w Rudnikach  obchodzony był w sobotni wieczór.
Przybyłe panie były bardzo zadowolone, że „podarowano” im jeszcze jeden świąteczny dzień. Jak się okazało, dzień wyjątkowy. Z zaproszenia do udziału w biesiadnej imprezie skorzystało blisko 200 kobiet z terenu całej naszej gminy.
Spotkanie przebiegało w bardzo  miłej i ciepłej  atmosferze, pełnej odświętnego klimatu. W dużej mierze przyczynili się do tego panowie: Wójt Gminy Rudniki Grzegorz Domański oraz Dyrektor Ośrodka Kultury Arkadiusz Spodymek, którzy przygotowali i wręczyli wszystkim kobietom  kwiaty oraz  złożyli serdeczne życzenia. Imprezę uświetnił  radosny i żywiołowy koncert grupu artystycznej z Krakowa „Słowiańska krew!!!”

Spotkaniu towarzyszyły stoiska : zielarskie i kosmetyczne, a także prezentacja nowości wydawniczych zakupionych ostatnio przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rudnikach. Wśród wszystkich przybyłych pań rozlosowano nagrody i upominki ufundowane przez: Salonik Fryzjerski LA BELLA- Małgorzata Adamczyk, Gabinet Kosmetyczny AGNES –Agnieszka Kościelna, Salon Fryzjerski NIKA –Aleksandra Stasiak, Iwona Sykulska-ambasadorka firmy ORIFLAME, Małgorzata Gajda instruktor ZUMBY MA-GA, Ośrodek Kultury w Rudnikach.

Imprezę przygotował GOKSiR w Rudnikach.