logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Sportowy Turniej Miast i Gmin w Rudnikach już za nami

W dniach od 26 maja do 1 czerwca  2019 r., po raz kolejny miłośnicy sportu w gminie Rudniki wzięli udział w jubileuszowej XXV edycji SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST I GMIN, który wpisuje się w największą imprezę sportu masowego w Polsce  XI edycji EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU DLA WSZYSTKICH.  
Każdego dnia uczniowie wszystkich szkół, przedszkolaki oraz lokalni miłośnicy sportu z terenu naszej gminy  zmagali  się w różnych konkurencjach sportowych.

Formy aktywności zorganizowane w ramach Tygodnia Sportu były bardzo urozmaicone i atrakcyjne. Przez cały tydzień  odbyło się aż 77 wydarzeń w których udział wzięło 3343 uczestników.

Działania w których można było wziąć udział to m.in. „Pętla Rudnicka”, wycieczki rowerowe, rozgrywki piłkarskie, rajd rowerowy, test Coopera, speed-ball, a także zajęcia fitness i gimnastyka oraz wiele innych ciekawych propozycji wśród których nie zabrakło atrakcji sportowych dla najmłodszych mieszkańców gminy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobą i podmiotom zaangażowanym w przeprowadzenie tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.


SPRAWOZDANIE:XLS2019-stmig-sprawozdanie.xls