logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Sportowe Rudniki

Sportowe Rudniki 2019 oraz fantastyczna pogoda przyciągnęły w minioną niedziele do małego parku tłum ludzi. Park wypełnił się miłośnikami sportu oraz dobrej zabawy. Na niewielkiej przestrzeni, można było wziąć udział w kilku dyscyplinach: nordic walking, trampoliny, szachy, bule, więc każdy mógł się sprawdzić w tym co lubi najbardziej. Spacer z kijkami przyciągnął sporą grupkę miłośników, którzy skąpani w jesiennym słoneczku pokonali dystans blisko 4km. Do turnieju szachowego przystąpili doświadczeni zawodnicy, wśród których byli także mieszkańcy Gminy Olesno.
Sporą grupę stanowili także amatorzy gry w bule. Dla wielu była to pierwsza okazja do gry, ale już zapowiedzieli, że na pewno nie ostatnia.
O tych, którzy mają niespożyte pokłady energii zatroszczyła się Fitness Justyna, organizując mocno rozgrzewający trening na trampolinach.
Organizatorzy, Wójt Gminy Rudniki oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, zapewnili wszystkim ciepłą kawę i herbatę oraz słodki poczęstunek. Wszyscy uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.
Nad całością wydarzenia czuwał Gminny Koordynator ds. sportu- Tomasz Szymański - który zadbał także o najmłodszych uczestników i zapewnił darmową zjeżdżalnię.
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w tym sportowym dniu. Wasza obecność była dowodem na to, że chcieć to móc i każda pogoda jest dobra na ruch na świeżym powietrzu.

Materiał filmowy:
https://www.youtube.com/watch?v=OQQSRtl0Dcg